Jungheinrich ETV-C 16 GE115-530DZ
Ürün grubu
Reach truck - depo içi istif araçları
Marka / model
Kayıt yılı
2013
Kullanım saati
4.747 h
Mascus ID
570F457C
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
AYRINTILAR
Güç tipi
Elektrik
Stok no.
W5824
Kaldırma kapasitesi
1.600 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Kaldırma yüksekliği
5.300 mm
Serbest kaldırmalı
1.630 mm
Sürücü yüksekliği
2.300 mm
Kaldırma direği
Üçlü
Çatal uzunluğu
1.150 mm
Lastik Çeşidi
Süper esnek
Motor
Electric - ---
Taşıma Ağırlığı
3.634 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
2000 x 1380 x 2300 mm
Kalan ön lastikler / şasi
40 - 60%
Mevcut arka lastikler
20 - 40%