Linde R12B-1120
Talep Üzerine Fiyat
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Reach truck - depo içi istif araçları
Marka / model
Linde R12B-1120
Kayıt yılı
2017
Kullanım saati
6.631 h
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
Mascus ID
3F800382
AYRINTILAR
Güç tipi
Elektrik
1.200 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
500 mm
Kaldırma yüksekliği
7.260 mm
Serbest kaldırmalı
2.774 mm
Sürücü yüksekliği
3.070 mm
Kaldırma direği
Üçlü
Çatal uzunluğu
1.200 mm
Kabin
Kapalı kabin
Motor
Electric
Taşıma Ağırlığı
3.160 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
1650 x 1270 x 3070 mm