Linde R12C/115-11
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Reach truck - depo içi istif araçları
Marka / model
Linde R12C/115-11
Kayıt yılı
2013
Makinenin yeri
Spøttrup, Midtjylland
Ülke
DANİMARKA
Mascus ID
33B635A4
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
AYRINTILAR
Güç tipi
Elektrik
Stok no.
Kaldırma kapasitesi
1.200 kilogram
Kaldırma yüksekliği
6.220 mm
Sürücü yüksekliği
2.740 mm
Çatal uzunluğu
1.200 mm