Still UFW250DTFVXF755
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Reach truck - depo içi istif araçları
Marka / model
Still UFW250DTFVXF755
Kayıt yılı
2016
Kullanım saati
3.766 h
Makinenin yeri
BUNNIK
Ülke
Hollanda
Mascus ID
B02429F4
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
Does not include reclaimable VAT
AYRINTILAR
Güç tipi
Elektrik
2.500 kilogram
Kaldırma yüksekliği
7.550 mm
Sürücü yüksekliği
3.350 mm
Kaldırma direği
Üçlü
Çatal uzunluğu
1.150 mm