Carer A160-1200X
Ürün grubu
Elektrikli forkliftler
Marka / model
Carer A160-1200X
Kayıt yılı
2022
Ülke
DANİMARKA
Mascus ID
C325C70D
AYRINTILAR
Stok no.
2672
Kaldırma kapasitesi
16.000 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
1.200 mm
Kaldırma yüksekliği
4.170 mm
Sürücü yüksekliği
3.580 mm
Kaldırma direği
Çiftli
Çatal taşıyıcı
Integral sideshift
Çatal uzunluğu
2.400 mm
Kabin
Kapalı kabin
Akü voltajı
144 V
Akü kapasitesi
1.680 Ah
Diğer bilgiler
Hjulmontering: Trækhjul styrehjul Maskinlængde (mm): 5120 Maskinbredde (mm): 2500 Batteriudstyr: Aquamatic Gaffelbredde (mm): 200 Gaffeltykkelse (mm): 100 Førerpladsudstyr: Mini-lever|Armlæn venstre|A4 skriveplade|Retningsvælger i armlæn|Nødstop|Læselampe|Digitalt instrument|Justerbar ratstamme|12V udtag|Bakkamera|Luftaffjedret sæde|Visker/vasker frontrude|Aircondition|Panoramaspejl|Radio med højttalere Lys: Belysning til offentlig vej|Bluespot bag|Mast LED|Arbejdslys Udstyr: Batteriindikator|Tvillinghjul|Sideudtag af batteri|Stænklapper for|Stænklapper bag|Advarselstrekant Mastudstyr: TW konsoller