CAT 2EPC5000
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Elektrikli forkliftler
Marka / model
CAT 2EPC5000
Kayıt yılı
2015
Kullanım saati
12.747 h
Ülke
Hollanda
Genel durum düzeyi
Mascus ID
05054D26
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
AYRINTILAR
Stok no.
431
Kaldırma kapasitesi
2.250 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
500 mm
Kaldırma yüksekliği
3.100 mm
Sürücü yüksekliği
2.360 mm
Kaldırma direği
Çiftli
Kabin
Kapalı kabin
Lastik Çeşidi
Süper esnek
Motor
Electric
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
0 x 0 x 2360 mm