Hangcha CPD20-XY2G-SI24
Kayıt yılı
2022
Kullanım saati
3 h
Durum
New/unused
Makinenin yeri
Pirkkala, Pirkanmaa
Ülke
Finlandiya
Genel durum düzeyi
1
Mascus ID
F3AE6547
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
AYRINTILAR
Stok no.
CPD20-XY2G-SI24
Üretici seri no.
1BB00185
Kaldırma kapasitesi
2.000 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
500 mm
Kaldırma yüksekliği
4.700 mm
Sürücü yüksekliği
2.315 mm
Kaldırma direği
Tripleks / serbest kaldırıcı
Çatal taşıyıcı
Konumlandırıcı, açılma ve açı
Çatal uzunluğu
1.220 mm
Kabin
Ek yük koruması
Motor gücü
20 kW (27,2 hp)
Motor üreticisi
Enpower/MC3902
Akü voltajı
309 V
Akü kapasitesi
125 Ah
Akümülatör yıl/ay
2022
Taşıma Ağırlığı
3.670 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
3605 x 1195 x 2315 mm
Production country
Çin
Diğer bilgiler
Uusi li-ion High Voltage sähkötrukki! -Tehokas li-ion akku 309V / 125Ah -Nostokyky 2000kg -3F 4700mm vapaanostomasto -Ripustettava asetinlaite