Hangcha CPD45-XCY2-SI
Talep Üzerine Fiyat
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Elektrikli forkliftler
Marka / model
Hangcha CPD45-XCY2-SI
Kayıt yılı
2025
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
Mascus ID
8D41C58A
4.500 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
500 mm
Kaldırma yüksekliği
4.500 mm
Serbest kaldırmalı
1.080 mm
Sürücü yüksekliği
2.270 mm
Kaldırma direği
Üçlü
Çatal uzunluğu
1.200 mm
Kabin
Kapalı kabin
Lastik Çeşidi
Süper esnek
Motor
Electric
Taşıma Ağırlığı
6.400 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
2840 x 1370 x 2270 mm