Heli CPD25-A3LIH4-M Sähkötrukki
Marka / model
Kayıt yılı
2024
Kullanım saati
1 h
Durum
Demo
Makinenin yeri
Lahti, Päijät-Häme
Ülke
Finlandiya
Genel durum düzeyi
Mascus ID
20DEE71C
Fiyat
AYRINTILAR
Üretici seri no.
05025DM9681
Tekerlek sayısı
4
Kaldırma kapasitesi
2.500 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
500 mm
Kaldırma yüksekliği
4.700 mm
Serbest kaldırmalı
1.161 mm
Sürücü yüksekliği
2.165 mm
Kaldırma direği
Tripleks / serbest kaldırıcı
Çatal taşıyıcı
Yan kaydırmalı
Çatal uzunluğu
1.200 mm
Kabin
Kapalı kabin
Motor gücü
11 kW (15,0 hp)
Akü voltajı
80 V
Akü kapasitesi
202 Ah
Akümülatör yıl/ay
2024
Şarj voltajı
80 V
Şarj akımı
25 A
Taşıma Ağırlığı
4.020 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
2434 x 1180 x 2165 mm