Jungheinrich EFG 115 GE115-435DZ
Talep Üzerine Fiyat
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Elektrikli forkliftler
Marka / model
Kayıt yılı
2007
Kullanım saati
12.620 h
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
Mascus ID
DFC9A535
AYRINTILAR
Stok no.
L2970
Kaldırma kapasitesi
1.500 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
500 mm
Kaldırma yüksekliği
4.350 mm
Serbest kaldırmalı
1.460 mm
Sürücü yüksekliği
1.950 mm
Kaldırma direği
Üçlü
Çatal uzunluğu
1.150 mm
Kabin
Kabinsiz/Diğer
Lastik Çeşidi
Süper esnek
Motor
Electric - Elektro 4,0 kW
Taşıma Ağırlığı
3.416 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
1850 x 1000 x 1950 mm
Kalan ön lastikler / şasi
40 - 60%
Mevcut arka lastikler
0 - 20%