Jungheinrich EFG 215 GE115-550DZ
Ürün grubu
Elektrikli forkliftler
Marka / model
Kayıt yılı
2019
Kullanım saati
19.604 h
Mascus ID
8D0C10ED
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
AYRINTILAR
Stok no.
S9750
Kaldırma kapasitesi
1.500 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
500 mm
Kaldırma yüksekliği
5.500 mm
Serbest kaldırmalı
1.940 mm
Sürücü yüksekliği
2.410 mm
Kaldırma direği
Üçlü
Çatal uzunluğu
1.150 mm
Lastik Çeşidi
Süper esnek
Motor
Electric - ---
Taşıma Ağırlığı
3.300 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
1850 x 1080 x 2410 mm
Kalan ön lastikler / şasi
80 - 100%
Mevcut arka lastikler
20 - 40%