Jungheinrich EFG 316k GE115-330ZT
Ürün grubu
Elektrikli forkliftler
Marka / model
Kayıt yılı
2019
Kullanım saati
10.207 h
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
Mascus ID
7C15E8FC
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
AYRINTILAR
Stok no.
A6144
Kaldırma kapasitesi
1.600 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
500 mm
Kaldırma yüksekliği
3.300 mm
Sürücü yüksekliği
2.150 mm
Kaldırma direği
Tekli
Çatal uzunluğu
1.150 mm
Kabin
Kabinsiz/Diğer
Lastik Çeşidi
Süper esnek
Şanzıman
Drehstrom
Motor
Electric - ---
Taşıma Ağırlığı
3.182 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
2100 x 1100 x 2150 mm
Kalan ön lastikler / şasi
0 - 20%
Mevcut arka lastikler
0 - 20%