Jungheinrich EFG 316k GE115-440DZ
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Elektrikli forkliftler
Marka / model
Kayıt yılı
2017
Kullanım saati
10.859 h
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
Mascus ID
1D045742
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
AYRINTILAR
Stok no.
T7272
Kaldırma kapasitesi
1.600 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
500 mm
Kaldırma yüksekliği
4.400 mm
Serbest kaldırmalı
1.550 mm
Sürücü yüksekliği
2.020 mm
Kaldırma direği
Üçlü
Çatal uzunluğu
1.150 mm
Kabin
Kabinsiz/Diğer
Lastik Çeşidi
Süper esnek
Şanzıman
Drehstrom
Motor
Electric - ---
Taşıma Ağırlığı
3.272 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
2050 x 1080 x 2020 mm
Kalan ön lastikler / şasi
80 - 100%
Mevcut arka lastikler
80 - 100%