Jungheinrich EFG 316k GE120-464DZ
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Elektrikli forkliftler
Marka / model
Kayıt yılı
2017
Kullanım saati
11.256 h
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
Mascus ID
915A8BFD
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
AYRINTILAR
Stok no.
L3235
Kaldırma kapasitesi
1.600 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
500 mm
Kaldırma yüksekliği
4.640 mm
Serbest kaldırmalı
1.640 mm
Sürücü yüksekliği
2.090 mm
Kaldırma direği
Üçlü
Çatal uzunluğu
1.200 mm
Kabin
Kabinsiz/Diğer
Lastik Çeşidi
Süper esnek
Şanzıman
Drehstrom
Motor
Electric - ---
Taşıma Ağırlığı
3.453 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
2000 x 1080 x 2090 mm
Kalan ön lastikler / şasi
20 - 40%
Mevcut arka lastikler
0 - 20%