Jungheinrich EFG-DH AC 10 SP GE115-230
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Elektrikli forkliftler
Marka / model
Kayıt yılı
2003
Kullanım saati
516 h
Makinenin yeri
Wilczyce, dolnośląskie
Ülke
Polonya
Mascus ID
5FC44538
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
AYRINTILAR
Stok no.
1816
Tekerlek sayısı
3
Kaldırma kapasitesi
1.000 kilogram
Kaldırma yüksekliği
2.300 mm
Sürücü yüksekliği
1.090 mm
Kaldırma direği
Çiftli
Çatal taşıyıcı
Çatal açılması
Çatal uzunluğu
1.150 mm
Lastik Çeşidi
Süper esnek
Ön tekerlek boyutu
superelastyczne
Arka lastiklerin boyutu
superelastyczne
Aksesuarlar
3. valf
FLT Grupa Sp. z o.o.
Wrocławska 1W 51-361 Wilczyce Dolnośląskie Polonya