Jungheinrich EFG216GE-120-500ZT
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Elektrikli forkliftler
Marka / model
Kayıt yılı
2012
Kullanım saati
7.100 h
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
Mascus ID
6FFCABD5
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
AYRINTILAR
Stok no.
E4871
Kaldırma kapasitesi
1.600 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
500 mm
Kaldırma yüksekliği
5.000 mm
Sürücü yüksekliği
2.990 mm
Kaldırma direği
Tekli
Çatal uzunluğu
1.200 mm
Kabin
Kapalı kabin
Lastik Çeşidi
Süper esnek
Motor
Electric
Taşıma Ağırlığı
3.500 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
0 x 0 x 2990 mm
Kalan ön lastikler / şasi
60 - 80%
Mevcut arka lastikler
20 - 40%