Linde E16C/386-02 EVO
Ürün grubu
Elektrikli forkliftler
Marka / model
Linde E16C/386-02 EVO
Kayıt yılı
2019
Ülke
DANİMARKA
Mascus ID
B1030344
AYRINTILAR
Stok no.
Kaldırma kapasitesi
1.600 kilogram
Kaldırma yüksekliği
5.220 mm
Sürücü yüksekliği
2.320 mm
Çatal uzunluğu
1.600 mm
Motor
El, 2x4,6 kW AC