Linde E20-01/600-387
Ürün grubu
Elektrikli forkliftler
Marka / model
Linde E20-01/600-387
Kayıt yılı
2020
Kullanım saati
9.876 h
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
1
Mascus ID
1B063E95
AYRINTILAR
Stok no.
24029
Kaldırma kapasitesi
2.000 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Kaldırma yüksekliği
4.550 mm
Sürücü yüksekliği
2.825 mm
Kaldırma direği
Tekli
Çatal uzunluğu
1.200 mm
Kabin
Kapalı kabin
Lastik Çeşidi
Süper esnek
Motor
Electric
Taşıma Ağırlığı
4.731 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
2400 x 1150 x 2820 mm