Linde E20-01/600-387
Ürün grubu
Elektrikli forkliftler
Marka / model
Linde E20-01/600-387
Kayıt yılı
2020
Kullanım saati
7.026 h
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
1
Mascus ID
A8B4FC21
AYRINTILAR
Stok no.
24027
Kaldırma kapasitesi
2.000 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Kaldırma yüksekliği
4.570 mm
Sürücü yüksekliği
2.840 mm
Kaldırma direği
Tekli
Çatal uzunluğu
1.800 mm
Kabin
Kapalı kabin
Lastik Çeşidi
Süper esnek
Motor
Electric
Taşıma Ağırlığı
4.770 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
2600 x 1150 x 2840 mm