Linde E25/600-02
Talep Üzerine Fiyat
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Elektrikli forkliftler
Marka / model
Linde E25/600-02
Kayıt yılı
2003
Kullanım saati
10.251 h
Durum
Rental possibility
Ülke
Hollanda
Mascus ID
E3F8C728
2.500 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Kaldırma yüksekliği
8.200 mm
Sürücü yüksekliği
3.550 mm
Kaldırma direği
Üçlü
Çatal taşıyıcı
Yan kaydırmalı
Çatal uzunluğu
1.200 mm