Linde E25/600HL
Talep Üzerine Fiyat
Marka / model
Linde E25/600HL
Kayıt yılı
2018
Kullanım saati
13.025 h
Ülke
Litvanya
Mascus ID
26E8E91E
AYRINTILAR
Stok no.
17980
Üretici seri no.
H2X387J05314
Kaldırma kapasitesi
2.500 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Kaldırma yüksekliği
3.945 mm
Serbest kaldırmalı
150 mm
Sürücü yüksekliği
2.424 mm