Linde E25H-01/600
Talep Üzerine Fiyat
350PLNgün
1.200PLNWEEK
3.800PLNay
Ürün grubu
Elektrikli forkliftler
Marka / model
Linde E25H-01/600
Kayıt yılı
2013
Durum
Rental possibility,Yenilenmiş
Makinenin yeri
Zgierz
Ülke
Polonya
Genel durum düzeyi
1
Mascus ID
C4546AFC
AYRINTILAR
Tekerlek sayısı
4
Servis geçmişi
Evet
Kaldırma kapasitesi
2.500 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Kaldırma yüksekliği
5.330 mm
Serbest kaldırmalı
1.645 mm
Sürücü yüksekliği
2.415 mm
Kaldırma direği
Üçlü
Çatal taşıyıcı
Çatal açılması
Çatal uzunluğu
1.200 mm
Kabin
Kapalı kabin
Lastik Çeşidi
Süper esnek
Akü voltajı
80 V
Direksiyon simidi sayısı
2
Sürüş tekerleği sayısı
2
Taşıma Ağırlığı
5.600 kilogram
Ön tekerlek boyutu
se
Arka lastiklerin boyutu
se
Aksesuarlar
Akü şarj edici
3. valf
Isıtıcı
KIRALAMA DETAYLARI
KDV hariç fiyat
KDV dahil fiyat(23%)