Linde E25H-01/600
Marka / model
Linde E25H-01/600
Kullanım saati
5.016 h
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
Mascus ID
FEC4B38C
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
AYRINTILAR
Stok no.
10124a
Kaldırma kapasitesi
2.500 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Kaldırma yüksekliği
4.980 mm
Serbest kaldırmalı
1.500 mm
Kaldırma direği
Üçlü
Kabin
Kapalı kabin
Lastik Çeşidi
Süper esnek
Motor
Electric
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
0 x 0 x 0 mm
Kalan ön lastikler / şasi
80 - 100%
Mevcut arka lastikler
60 - 80%