Linde E25HL-01/600-387
Ürün grubu
Elektrikli forkliftler
Marka / model
Linde E25HL-01/600-387
Kayıt yılı
2018
Kullanım saati
23.818 h
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
1
Mascus ID
FCEE2F50
AYRINTILAR
Stok no.
23705
Kaldırma kapasitesi
2.500 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Kaldırma yüksekliği
4.570 mm
Sürücü yüksekliği
2.865 mm
Kaldırma direği
Tekli
Çatal uzunluğu
1.200 mm
Kabin
Kapalı kabin
Lastik Çeşidi
Pneumatik
Motor
Electric
Taşıma Ağırlığı
4.930 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
2600 x 1200 x 2860 mm