Linde E25HL-01/600
Kayıt yılı
2016
Kullanım saati
15.879 h
Makinenin yeri
Klundert
Ülke
Hollanda
Genel durum düzeyi
1
Mascus ID
5DE8EB38
AYRINTILAR
Stok no.
92030
Tekerlek sayısı
4
Kaldırma kapasitesi
2.500 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Kaldırma yüksekliği
4.740 mm
Sürücü yüksekliği
2.200 mm
Kaldırma direği
Üçlü
Çatal uzunluğu
1.200 mm
Taşıma Ağırlığı
5.470 kilogram
Ataşmanlar
NL: Sideshift, Zijschuiver EN: Sideshift
Diğer bilgiler
MACHINE: Forklift BRAND: Linde MODEL: E25HL-01/600 SERIAL NUMBER: 0264 YEAR OF CONSTRUCTION: 2016 ENGINE: Electric TRANSMISSION: Automatic MAST: 3 stages, free lift ATTACHMENTS: Sideshift LIFT CAPACITY: 2500kg LIFTING HEIGHT: 4740mm CLOSED MAST HEIGHT: 2200mm HYDRAULIC VALVES: 4 x FORKS: 1200mm TIRES TYPE: Solid, good ID92030 = More information = Year of manufacture: 2016 Colour: Red Technical condition: good Visual appearance: good Price: On request Mast type: triplex Please contact Corne van Dueren den Hollander (+31651477081) or Roland (+31613620504) for more information