Linde E25HL-01/600
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Elektrikli forkliftler
Marka / model
Linde E25HL-01/600
Kayıt yılı
2017
Kullanım saati
2.268 h
Ülke
Hollanda
Genel durum düzeyi
Mascus ID
78712E5D
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
AYRINTILAR
Stok no.
614
Kaldırma kapasitesi
2.500 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Kaldırma yüksekliği
4.830 mm
Sürücü yüksekliği
2.240 mm
Kaldırma direği
Üçlü
Kabin
Kapalı kabin
Lastik Çeşidi
Süper esnek
Motor
Electric
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
0 x 0 x 2240 mm