Linde E25HL-01/600
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Elektrikli forkliftler
Marka / model
Linde E25HL-01/600
Kayıt yılı
2014
Kullanım saati
8.668 h
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
Mascus ID
9F882DED
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
AYRINTILAR
Stok no.
8575c
Kaldırma kapasitesi
2.500 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Kaldırma yüksekliği
7.480 mm
Serbest kaldırmalı
1.500 mm
Sürücü yüksekliği
3.100 mm
Kaldırma direği
Üçlü
Kabin
Kapalı kabin
Lastik Çeşidi
Süper esnek
Motor
Electric
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
0 x 0 x 3100 mm
Kalan ön lastikler / şasi
20 - 40%
Mevcut arka lastikler
20 - 40%