Linde E25HL-01/600
Marka / model
Linde E25HL-01/600
Kullanım saati
9.095 h
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
Mascus ID
BDB6702B
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
2.500 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Kaldırma yüksekliği
3.290 mm
Serbest kaldırmalı
150 mm
Kaldırma direği
Tekli
Kabin
Kapalı kabin
Lastik Çeşidi
Süper esnek
Motor
Electric
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
0 x 0 x 0 mm
Kalan ön lastikler / şasi
40 - 60%
Mevcut arka lastikler
40 - 60%