Linde E25HL-01/600
Kayıt yılı
2015
Kullanım saati
11.834 h
Makinenin yeri
Klundert
Ülke
Hollanda
Genel durum düzeyi
1
Mascus ID
E926393B
AYRINTILAR
Stok no.
42849
Tekerlek sayısı
4
Kaldırma kapasitesi
2.500 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Kaldırma yüksekliği
4.740 mm
Sürücü yüksekliği
2.200 mm
Kaldırma direği
Üçlü
Çatal uzunluğu
1.200 mm
Taşıma Ağırlığı
5.475 kilogram
Ataşmanlar
NL: Sideshift, Zijschuiver EN: Sideshift
Diğer bilgiler
MACHINE: Forklift BRAND: Linde MODEL: E25HL-01/600 SERIAL NUMBER: 3340 YEAR OF CONSTRUCTION: 2015 ENGINE: Electric TRANSMISSION: Automatic MAST: 3 stages, free lift ATTACHMENTS: Sideshift LIFT CAPACITY: 2500kg LIFTING HEIGHT: 4740mm CLOSED MAST HEIGHT: 2200mm HYDRAULIC VALVES: 3 x FORKS: 1200mm TIRES TYPE: Solid, good ID42849 = More information = Year of manufacture: 2015 Colour: Red Technical condition: good Visual appearance: good Price: On request Mast type: triplex Please contact Corne van Dueren den Hollander (+31651477081) or Roland (+31613620504) for more information