Linde E30/600HL/387 Aku a.2024
Ürün grubu
Elektrikli forkliftler
Marka / model
Linde E30/600HL/387 Aku a.2024
Kayıt yılı
2017
Kullanım saati
7.987 h
Makinenin yeri
Rae vald
Ülke
Estonya
Mascus ID
FE8541B1
AYRINTILAR
Stok no.
WB17EE152
Üretici seri no.
H2X387H04606
Tekerlek sayısı
4
Kaldırma kapasitesi
3.000 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Kaldırma yüksekliği
5.930 mm
Serbest kaldırmalı
1.844 mm
Sürücü yüksekliği
2.667 mm
Kaldırma direği
Çiftli / serbest kaldırma
Kabin
Kapalı kabin
Lastik Çeşidi
Süper esnek
Akü voltajı
80 V
Akü kapasitesi
775 Ah
Şarj edici üreticisi
Fronius Selectiva Plus 8090
Şarj voltajı
80 V
Şarj akımı
90 A
Direksiyon simidi sayısı
2
Sürüş tekerleği sayısı
2
Ön tekerlek boyutu
315/45-12
Arka lastiklerin boyutu
Production country
Almanya
Aksesuarlar
Akü şarj edici
3. valf
4. valf
Tavan penceresi
Isıtıcı
Diğer bilgiler
Kahe pedaaliga versioon,Porilapatsid veoratastel,Kallutussilindrite kaitse,Täis kabiin koos soojendusega,PVC iste, pööratav, õhkvedrustus,Raadio CD-mängijaga,Reguleeritav roolisammas,sisepeegel Panorama,A4 hoidja valgustusega,12V el. pistik,Kojamehed esi- ja katuseklaasil,Päiksesirmid esi-ja laeaknal,Töötuled LED ees 6 ja taga 1,BlueSpot sinine märgutuli,Tagurdamisel helisignaal,Vilkur,Kauba kaaluindikaator,aku uks 180 kraadi avanemine, Aku a.2024 Two pedal system,Batt.-door 180° f.batt.-change,Full cabin with heater,Super-Deluxe PVC pneum.susp. - Swivelling seat,Internal Mirror (Panorama),Height adj. steering column,A4 Clipboard lighted,Roll-up sun visor top & front,Working lamps position 1+2+3+4+5+6+8 LED,Electrical socket - 12V,Audible warning in reverse,Flashing beacon beneath OHG,7103 wired thr. 3-pos. switch,BlueSpot™ position 7,Anti-spray mudflaps front,Tilt cylinder protection, Battery year 2024