Linde E30H-01/600-1252
Ürün grubu
Elektrikli forkliftler
Marka / model
Linde E30H-01/600-1252
Kayıt yılı
2023
Kullanım saati
833 h
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
1
Mascus ID
E1A6DBC7
AYRINTILAR
Stok no.
23884
Kaldırma kapasitesi
3.000 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Kaldırma yüksekliği
5.990 mm
Serbest kaldırmalı
1.915 mm
Sürücü yüksekliği
2.630 mm
Kaldırma direği
Üçlü
Kabin
Kapalı kabin
Lastik Çeşidi
Süper esnek
Motor
Electric
Taşıma Ağırlığı
6.163 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
2400 x 1250 x 2630 mm