Linde E30H-01/600-1252
Ürün grubu
Elektrikli forkliftler
Marka / model
Linde E30H-01/600-1252
Kayıt yılı
2023
Kullanım saati
130 h
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
1
Mascus ID
FDBD1B9C
AYRINTILAR
Stok no.
23926
Kaldırma kapasitesi
3.000 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Kaldırma yüksekliği
5.950 mm
Serbest kaldırmalı
1.870 mm
Sürücü yüksekliği
2.605 mm
Kaldırma direği
Üçlü
Çatal uzunluğu
1.200 mm
Kabin
Kapalı kabin
Lastik Çeşidi
Süper esnek
Motor
Electric
Taşıma Ağırlığı
6.155 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
2450 x 1250 x 2600 mm