Linde E30H-01/600-387-Li-Ion
Marka / model
Linde E30H-01/600-387-Li-Ion
Kayıt yılı
2018
Kullanım saati
11.802 h
Mascus ID
A7E3735E
AYRINTILAR
Stok no.
24033
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Kaldırma yüksekliği
4.520 mm
Sürücü yüksekliği
2.865 mm
Kaldırma direği
Tekli
Çatal uzunluğu
1.200 mm
Taşıma Ağırlığı
5.833 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
2600 x 1230 x 2860 mm