Linde E30H-01/600-387-Li-Ion
Ürün grubu
Elektrikli forkliftler
Marka / model
Linde E30H-01/600-387-Li-Ion
Kayıt yılı
2020
Kullanım saati
18.003 h
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
1
Mascus ID
CEB8182A
AYRINTILAR
Stok no.
24385
Kaldırma kapasitesi
3.000 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Kaldırma yüksekliği
5.480 mm
Serbest kaldırmalı
1.700 mm
Sürücü yüksekliği
2.455 mm
Kaldırma direği
Üçlü
Çatal uzunluğu
1.500 mm
Kabin
Kapalı kabin
Lastik Çeşidi
Süper esnek
Motor
Electric
Taşıma Ağırlığı
5.863 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
2500 x 1230 x 2460 mm