Linde E30H-01/600-387
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Elektrikli forkliftler
Marka / model
Linde E30H-01/600-387
Kayıt yılı
2019
Kullanım saati
9.827 h
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
Mascus ID
D635F193
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
3.000 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Kaldırma yüksekliği
3.490 mm
Sürücü yüksekliği
2.350 mm
Kaldırma direği
Tekli
Kabin
Kapalı kabin
Lastik Çeşidi
Süper esnek
Motor
Electric
Taşıma Ağırlığı
4.455 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
2400 x 1240 x 2350 mm