Linde E30HL-01/600-387
Ürün grubu
Elektrikli forkliftler
Marka / model
Linde E30HL-01/600-387
Kayıt yılı
2020
Kullanım saati
4.277 h
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
1
Mascus ID
60329C9D
AYRINTILAR
Stok no.
13370
Kaldırma kapasitesi
3.000 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Kaldırma yüksekliği
4.780 mm
Serbest kaldırmalı
1.500 mm
Sürücü yüksekliği
2.350 mm
Kaldırma direği
Üçlü
Kabin
Ek yük koruması
Lastik Çeşidi
Süper esnek
Şanzıman
Doppelpedal
Motor
Electric
Taşıma Ağırlığı
3.655 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
2500 x 1230 x 2350 mm