Linde E30HL-01/600-387
Marka / model
Linde E30HL-01/600-387
Kayıt yılı
2020
Kullanım saati
13.133 h
Mascus ID
7358AB2D
AYRINTILAR
Stok no.
24348
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Kaldırma yüksekliği
4.190 mm
Sürücü yüksekliği
2.720 mm
Kaldırma direği
Tekli
Çatal uzunluğu
2.400 mm
Taşıma Ağırlığı
5.570 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
2620 x 1360 x 2720 mm