Linde E30HL-01/600-387
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Elektrikli forkliftler
Marka / model
Linde E30HL-01/600-387
Kayıt yılı
2019
Kullanım saati
6.142 h
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
Mascus ID
BC9A84DE
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
3.000 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Kaldırma yüksekliği
6.580 mm
Serbest kaldırmalı
2.100 mm
Sürücü yüksekliği
2.870 mm
Kaldırma direği
Üçlü
Kabin
Ek yük koruması
Lastik Çeşidi
Süper esnek
Şanzıman
Doppelpedal
Motor
Electric
Taşıma Ağırlığı
3.990 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
2500 x 1230 x 2870 mm