Linde E30HL-01/600-387
Ürün grubu
Elektrikli forkliftler
Marka / model
Linde E30HL-01/600-387
Kayıt yılı
2020
Kullanım saati
13.258 h
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
1
Mascus ID
DDAD5B14
AYRINTILAR
Stok no.
24347
Kaldırma kapasitesi
3.000 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Kaldırma yüksekliği
4.190 mm
Sürücü yüksekliği
2.710 mm
Kaldırma direği
Tekli
Çatal uzunluğu
2.400 mm
Kabin
Kapalı kabin
Lastik Çeşidi
Süper esnek
Motor
Electric
Taşıma Ağırlığı
5.569 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
2620 x 1350 x 2710 mm