Linde E30HL-01/600
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Elektrikli forkliftler
Marka / model
Linde E30HL-01/600
Kayıt yılı
2015
Kullanım saati
8.581 h
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
Mascus ID
03258FBC
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
AYRINTILAR
Stok no.
9050a
Kaldırma kapasitesi
3.000 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Kaldırma yüksekliği
5.930 mm
Serbest kaldırmalı
1.500 mm
Sürücü yüksekliği
2.800 mm
Kaldırma direği
Üçlü
Kabin
Kapalı kabin
Lastik Çeşidi
Süper esnek
Motor
Electric
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
0 x 0 x 2800 mm
Kalan ön lastikler / şasi
60 - 80%
Mevcut arka lastikler
40 - 60%