Linde E30HL-01/600
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Elektrikli forkliftler
Marka / model
Linde E30HL-01/600
Kayıt yılı
2013
Kullanım saati
12.652 h
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
Mascus ID
2F3590EB
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
AYRINTILAR
Stok no.
8509b
Kaldırma kapasitesi
3.000 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Kaldırma yüksekliği
5.450 mm
Serbest kaldırmalı
150 mm
Sürücü yüksekliği
4.000 mm
Kaldırma direği
Tekli
Kabin
Kapalı kabin
Lastik Çeşidi
Süper esnek
Motor
Electric
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
0 x 0 x 4000 mm
Kalan ön lastikler / şasi
40 - 60%
Mevcut arka lastikler
20 - 40%