Linde E30HL-01/600
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Elektrikli forkliftler
Marka / model
Linde E30HL-01/600
Kayıt yılı
2016
Kullanım saati
7.209 h
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
Mascus ID
7894F64F
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
AYRINTILAR
Stok no.
8629ab
Kaldırma kapasitesi
3.000 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Kaldırma yüksekliği
7.480 mm
Serbest kaldırmalı
1.500 mm
Sürücü yüksekliği
3.400 mm
Kaldırma direği
Üçlü
Kabin
Kapalı kabin
Motor
Electric
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
0 x 0 x 3400 mm
Kalan ön lastikler / şasi
20 - 40%
Mevcut arka lastikler
40 - 60%