Linde E30HL-01/600
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Elektrikli forkliftler
Marka / model
Linde E30HL-01/600
Kayıt yılı
2017
Kullanım saati
7.299 h
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
Mascus ID
962700DE
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
AYRINTILAR
Stok no.
9438a
Kaldırma kapasitesi
3.000 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Kaldırma yüksekliği
7.480 mm
Sürücü yüksekliği
3.174 mm
Kaldırma direği
Üçlü
Kabin
Kapalı kabin
Motor
Electric
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
0 x 0 x 3170 mm