Linde E30HL-01/600
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Elektrikli forkliftler
Marka / model
Linde E30HL-01/600
Kayıt yılı
2015
Kullanım saati
5.705 h
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
Mascus ID
A6E9D9EC
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
AYRINTILAR
Stok no.
8036a
Kaldırma kapasitesi
3.000 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Kaldırma yüksekliği
4.090 mm
Serbest kaldırmalı
150 mm
Sürücü yüksekliği
2.250 mm
Kaldırma direği
Tekli
Kabin
Ek yük koruması
Lastik Çeşidi
Süper esnek
Motor
Electric
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
0 x 0 x 2250 mm
Kalan ön lastikler / şasi
60 - 80%
Mevcut arka lastikler
40 - 60%