Linde E30HL-01/600
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Elektrikli forkliftler
Marka / model
Linde E30HL-01/600
Kayıt yılı
2023
Kullanım saati
667 h
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
Mascus ID
BFC49CFD
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
3.000 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Kaldırma yüksekliği
5.330 mm
Serbest kaldırmalı
1.700 mm
Sürücü yüksekliği
2.430 mm
Kaldırma direği
Üçlü
Kabin
Kapalı kabin
Lastik Çeşidi
Süper esnek
Şanzıman
Doppelpedal
Motor
Electric
Taşıma Ağırlığı
4.022 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
2450 x 1250 x 2430 mm