Linde E30HL-01/600
Marka / model
Linde E30HL-01/600
Kayıt yılı
2016
Kullanım saati
9.642 h
Makinenin yeri
Hässleholm
Ülke
Isveç
Genel durum düzeyi
Mascus ID
D87AB301
AYRINTILAR
Stok no.
SHT 25-103
Tekerlek sayısı
4
Kaldırma kapasitesi
3.000 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Kaldırma yüksekliği
4.190 mm
Serbest kaldırmalı
150 mm
Sürücü yüksekliği
2.690 mm
Kaldırma direği
Tekli
Çatal taşıyıcı
İtici çatallar
Çatal uzunluğu
1.400 mm
Lastik Çeşidi
Yastık
Akü voltajı
80 V
Akü kapasitesi
625 Ah
Şarj voltajı
80 V
Şarj akımı
130 A
Kalan ön lastikler / şasi
100
Mevcut arka lastikler
100
Ön tekerlek boyutu
250/60-12
Arka lastiklerin boyutu
Ataşmanlar
Nya däck runt om,
Telegafflar 1400mm-2400mm, kan välja vanligt aggregat om så önskas