Linde E35H-01/600
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Elektrikli forkliftler
Marka / model
Linde E35H-01/600
Kayıt yılı
2017
Kullanım saati
16.797 h
Ülke
Hollanda
Genel durum düzeyi
Mascus ID
4960DA0C
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
AYRINTILAR
Stok no.
751
Kaldırma kapasitesi
3.500 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Kaldırma yüksekliği
4.100 mm
Sürücü yüksekliği
2.890 mm
Kaldırma direği
Tekli
Kabin
Kapalı kabin
Lastik Çeşidi
Süper esnek
Motor
Electric
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
0 x 0 x 2890 mm