Linde E40H-01/600-388
Ürün grubu
Elektrikli forkliftler
Marka / model
Linde E40H-01/600-388
Kayıt yılı
2017
Kullanım saati
4.000 h
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
1
Mascus ID
BD86D664
AYRINTILAR
Stok no.
24037
Kaldırma kapasitesi
4.000 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Kaldırma yüksekliği
5.510 mm
Serbest kaldırmalı
1.775 mm
Sürücü yüksekliği
2.645 mm
Kaldırma direği
Üçlü
Çatal uzunluğu
1.200 mm
Kabin
Kapalı kabin
Lastik Çeşidi
Süper esnek
Motor
Electric
Taşıma Ağırlığı
7.430 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
2900 x 1440 x 2640 mm