Linde E40H-01/600
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Elektrikli forkliftler
Marka / model
Linde E40H-01/600
Kayıt yılı
2020
Kullanım saati
8.787 h
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
Mascus ID
8BD90987
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
AYRINTILAR
Stok no.
9681b
Kaldırma kapasitesi
4.000 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Kaldırma yüksekliği
4.910 mm
Serbest kaldırmalı
1.500 mm
Sürücü yüksekliği
2.500 mm
Kaldırma direği
Üçlü
Kabin
Kapalı kabin
Lastik Çeşidi
Süper esnek
Motor
Electric
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
0 x 0 x 2500 mm
Kalan ön lastikler / şasi
40 - 60%
Mevcut arka lastikler
40 - 60%