Linde E45H-01/600
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Elektrikli forkliftler
Marka / model
Linde E45H-01/600
Kayıt yılı
2019
Kullanım saati
1.861 h
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
Mascus ID
9B039A8B
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
4.500 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Kaldırma yüksekliği
4.450 mm
Serbest kaldırmalı
150 mm
Sürücü yüksekliği
3.050 mm
Kaldırma direği
Tekli
Kabin
Kapalı kabin
Lastik Çeşidi
Süper esnek
Motor
Electric
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
0 x 0 x 3050 mm
Kalan ön lastikler / şasi
60 - 80%
Mevcut arka lastikler
20 - 40%